Home O nás10 prikázaníDatabáza článkovDiskusiaPoradňaSúťaže


Registrácia >>
 
Home Linky Faq Partneri
Poradňa
Dobrý Ďeň, chcel by som sa spítať aké antivírove programi by som mal používať zatiaľ mám len NOD32 a AVG 7.5 ale ešte stále sa mi zdá ze tam niečo chýba a či tam vôbec niečo chýba pretože tam mam veľmi doležité súbori a nechcel by som o nich prísť tak keby ste mi poradili. A este by som sa chcel spítat ci antivírusovi program Norton Antivirus 2007 je dobrý lebo by som si ho chcel kúpiť. Ďakujem Spozdravom Marek Dlugoš
[pridané 26.01.2007, autor: libra4po]
Nemozes predsa mat viac antivirov! nechaj si len nod32, ten je najlepsi. a este si stiahni sunbelt kerio personal firewall a to ti staci.
[odpoveď od: tomas.ch]
Suhlasim, jeden antivirusovy program (AVG, NOD32, pripadne Norton antivirus alebo Panda), jeden firewall. Pripadne firewall so zabudovanym antivirom a spywarom napr. ZoneAlarm.
[odpoveď od: razze]
ked to tak citam ze co si nainstaloval a co este chces tak mi je softwearovo zle... To ti ten pc este aj ide?a nahodou tabulky typu konflikt zaujmov ti nevyhodilo?
[odpoveď od: ico]
nazdárek, tak vravíte že viac antivírov je zle? mám tiež AVG 7,5 a okrem toho avast, sunbelt personal firewall a spybot. známa mi vravela že je to len dobre. vyhodilo mi síce pri inštalácii že je zmenená (narušená)dôležitá položka, čo mám teda urobiť? dopredu - vdaka.
[odpoveď od: kristin3]
Môžem odporučiť Kaspersky Internet Security (K.I.S.) - to je vinikajúci balík antivir-antispam-antihack-firewall, rodičovská ochrana atď. Mal som doma na odvírenie jeden pc. Tiež týpek tam mal nainštalovaných zo 5 antivirov. Tak som mu ich povyhadzoval. Nechal som mu len Nod32. Až potom sa ukázali 3 vírusy. Dovtedy nič. Je to tým, že tie antivíry sa proste \"bijú\". Nakoniec som mu vyhodil všetky antivíry vrátane Noda a dal som tam 30dňovú trial K.I.S. - ten tam vylašoval 17 trojanov!!!! Tento K.I.S. som si aj zaplatil. Fakt odporúčam. Mám windows asi rok v kuse bez reinštalovania a beží úplne bezproblémovo! Pred rokom som win reinštaloval tiež len kvôli tomu, že prdol disk - problém s hardvérom.
[odpoveď od: Zdendo]
Copyright © 2006 ITAS. Všetky práva vyhradené!
Vyrobila © A2Group v systéme dynamo2.
ITAS MDPT Tatra banka T-Com IBM KPMG Zoznam.sk eTrend PC REVUE Radio Expres TA3